Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 4938/260/OGS

198 000 zł

165 zł /m²

Rata 926 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sitno

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 4938/260/OGS, Sitno
4938/260/OGS - zdjęcie nr 0
4938/260/OGS - zdjęcie nr 1
4938/260/OGS - zdjęcie nr 2
4938/260/OGS - zdjęcie nr 3
4938/260/OGS - zdjęcie nr 4
4938/260/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

165 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą