Logo

Działka na sprzedaż, 1 100,00 m², oferta nr 10018/3098/OGS

220 000 zł

200 zł /m²

Rata 1 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Sikory

Działka 1 100,00 m², oferta nr , 10018/3098/OGS, Sikory
10018/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

200 zł

Powierzchnia:

1 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą