Logo

Działka na sprzedaż, 2 255,00 m², oferta nr LER-GS-3305

379 000 zł

168 zł /m²

Rata 1 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Serniki

Działka 2 255,00 m², oferta nr , LER-GS-3305, Serniki
LER-GS-3305 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3305 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3305 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3305 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3305 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2255 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

168 zł

Powierzchnia:

2 255,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą