Logo

Działka na sprzedaż, 32 533,00 m², oferta nr PAN627069

4 799 000 zł

148 zł /m²

Rata 22 453 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Salinko, Akwamarynowa

Działka 32 533,00 m², oferta nr , PAN627069, Salinko, Akwamarynowa
PAN627069 - zdjęcie nr 0
PAN627069 - zdjęcie nr 1
PAN627069 - zdjęcie nr 2
PAN627069 - zdjęcie nr 3
PAN627069 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 32533 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

148 zł

Powierzchnia:

32 533,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą