Logo

Działka na sprzedaż, 873,00 m², oferta nr 2270/2089/OGS

329 000 zł

377 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Rzeszów, Słocina, św. Marcina

Działka 873,00 m², oferta nr , 2270/2089/OGS, Rzeszów, Słocina, św. Marcina
2270/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2270/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2270/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2270/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2270/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 873 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

377 zł

Powierzchnia:

873,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą