Logo

Działka na sprzedaż, 800,00 m², oferta nr 2573/2089/OGS

390 000 zł

488 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Rzeszów, Słocina, Jerzego Kukuczki

Działka 800,00 m², oferta nr , 2573/2089/OGS, Rzeszów, Słocina, Jerzego Kukuczki
2573/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2573/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2573/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2573/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2573/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

488 zł

Powierzchnia:

800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą