Logo

Działka na sprzedaż, 716,00 m², oferta nr 38/18541/OGS

170 000 zł

237 zł /m²

Rata 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Źródlana

Działka 716,00 m², oferta nr , 38/18541/OGS, Rzeszów, Źródlana
38/18541/OGS - zdjęcie nr 0
38/18541/OGS - zdjęcie nr 1
38/18541/OGS - zdjęcie nr 2
38/18541/OGS - zdjęcie nr 3
38/18541/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 716 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

237 zł

Powierzchnia:

716,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą