Logo

Działka na sprzedaż, 697,00 m², oferta nr 9130200

87 900 zł

126 zł /m²

Rata 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Grunt to Inwestycja

Rzerzęczyce

Działka 697,00 m², oferta nr , 9130200, Rzerzęczyce
9130200 - zdjęcie nr 0
9130200 - zdjęcie nr 1
9130200 - zdjęcie nr 2
9130200 - zdjęcie nr 3
9130200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 697 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

126 zł

Powierzchnia:

697,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą