Logo

Działka na sprzedaż, 992,00 m², oferta nr FRC-GS-198690

124 000 zł

125 zł /m²

Rata 580 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Ryczywół

Działka 992,00 m², oferta nr , FRC-GS-198690, Ryczywół
FRC-GS-198690 - zdjęcie nr 0
FRC-GS-198690 - zdjęcie nr 2
FRC-GS-198690 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

992,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą