Logo

Działka na sprzedaż, 2 226,00 m², oferta nr AP1-GS-49289

180 000 zł

81 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rybnik, Mokra

Działka 2 226,00 m², oferta nr , AP1-GS-49289, Rybnik, Mokra
AP1-GS-49289 - zdjęcie nr 0
AP1-GS-49289 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 2226 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

81 zł

Powierzchnia:

2 226,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą