Logo

Działka na sprzedaż, 981,00 m², oferta nr 10412/3098/OGS

420 000 zł

428 zł /m²

Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Rusiec

Działka 981,00 m², oferta nr , 10412/3098/OGS, Rusiec
10412/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10412/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10412/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

428 zł

Powierzchnia:

981,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Działka na sprzedaż, 981,00 m², Rusiec, 10412/3098/OGS | Tabelaofert.pl