Logo

Działka na sprzedaż, 1 282,00 m², oferta nr PAN273341

950 000 zł

741 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Różyny, Purpurowa

Działka 1 282,00 m², oferta nr , PAN273341, Różyny, Purpurowa
PAN273341 - zdjęcie nr 0
PAN273341 - zdjęcie nr 1
PAN273341 - zdjęcie nr 2
PAN273341 - zdjęcie nr 3
PAN273341 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1282 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

741 zł

Powierzchnia:

1 282,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą