Logo

Działka na sprzedaż, 1 193,00 m², oferta nr AP1-GS-51387

119 000 zł

100 zł /m²

Rata 557 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rogów, Czyżowicka

Działka 1 193,00 m², oferta nr , AP1-GS-51387, Rogów, Czyżowicka
AP1-GS-51387 - zdjęcie nr 0
AP1-GS-51387 - zdjęcie nr 1
AP1-GS-51387 - zdjęcie nr 2
AP1-GS-51387 - zdjęcie nr 3
AP1-GS-51387 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1193 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

1 193,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą