Logo

Działka na sprzedaż, 2 100,00 m², oferta nr 10275/3098/OGS

514 500 zł

245 zł /m²

Rata 2 407 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Regut

Działka 2 100,00 m², oferta nr , 10275/3098/OGS, Regut
10275/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10275/3098/OGS - zdjęcie nr 2
10275/3098/OGS - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

245 zł

Powierzchnia:

2 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą