Logo

Działka na sprzedaż, 1 465,00 m², oferta nr 44704/3186/OGS

274 145 zł

187 zł /m²

Rata 1 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1465 m², Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka

Działka 1 465,00 m², oferta nr , 44704/3186/OGS, Rawa Mazowiecka
Lokalizacja działki 1465 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

187 zł

Powierzchnia:

1 465,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą