Logo

Działka na sprzedaż, 3 689,00 m², oferta nr 1989/2089/OGS

2 000 000 zł

542 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Radom, Halinów, Kielecka

Działka 3 689,00 m², oferta nr , 1989/2089/OGS, Radom, Halinów, Kielecka
1989/2089/OGS - zdjęcie nr 0
1989/2089/OGS - zdjęcie nr 1
1989/2089/OGS - zdjęcie nr 2
1989/2089/OGS - zdjęcie nr 3
1989/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3689 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

542 zł

Powierzchnia:

3 689,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą