Logo

Działka na sprzedaż, 952,00 m², oferta nr 2569/2089/OGS

379 000 zł

398 zł /m²

Rata 1 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Radom, Godów, Gajowa

Działka 952,00 m², oferta nr , 2569/2089/OGS, Radom, Godów, Gajowa
2569/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2569/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2569/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2569/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2569/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 952 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

398 zł

Powierzchnia:

952,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą