Logo

Działka na sprzedaż, 1 536,00 m², oferta nr BEST-GS-15206

185 000 zł

120 zł /m²

Rata 866 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty BESTATE Nieruchomości

Radłów

Działka 1 536,00 m², oferta nr , BEST-GS-15206, Radłów
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 0
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 1
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 2
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 3
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 4
BEST-GS-15206 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

1 536,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą