Logo

Działka na sprzedaż, 1 722,00 m², oferta nr NUSU941

250 000 zł

145 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Rąbień

Działka 1 722,00 m², oferta nr , NUSU941, Rąbień
NUSU941 - zdjęcie nr 0
NUSU941 - zdjęcie nr 2
NUSU941 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

145 zł

Powierzchnia:

1 722,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą