Logo

Działka na sprzedaż, 806,00 m², oferta nr 44864/3186/OGS

282 900 zł

351 zł /m²

Rata 1 324 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 806 m², Puck

Puck

Działka 806,00 m², oferta nr , 44864/3186/OGS, Puck
44864/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44864/3186/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 806 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

351 zł

Powierzchnia:

806,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą