Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 160260227

209 000 zł

174 zł /m²

Rata 978 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Przytok

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 160260227, Przytok
Galeria

Cena za m²:

174 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą