Działka na sprzedaż, 3 200,00 m², oferta nr 4137/3098/OGS
704 000 zł
220 zł /m²
Rata 3 294 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Prace Duże

Mapa
Cena za m²:
220 zł
Powierzchnia:
3 200,00 m²
Data aktualizacji: 2015-11-21
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą