Logo

Działka na sprzedaż, 820,00 m², oferta nr XAQE288

950 000 zł

1 159 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Poznań, Umultowo

Działka 820,00 m², oferta nr , XAQE288, Poznań, Umultowo, Umultowo
XAQE288 - zdjęcie nr 0
XAQE288 - zdjęcie nr 1
XAQE288 - zdjęcie nr 2
XAQE288 - zdjęcie nr 3
XAQE288 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 820 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 159 zł

Powierzchnia:

820,00 m²

Data aktualizacji: 2024-06-13

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą