Logo

Działka na sprzedaż, 537,00 m², oferta nr 2711/2089/OGS

750 000 zł

1 397 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Antoninek, Unisława

Działka 537,00 m², oferta nr , 2711/2089/OGS, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Antoninek, Unisława
2711/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2711/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2711/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2711/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2711/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 537 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 397 zł

Powierzchnia:

537,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą