Logo

Działka na sprzedaż, 856,00 m², oferta nr 247/8652/OGS

279 000 zł

326 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

Porosły-Kolonia

Działka 856,00 m², oferta nr , 247/8652/OGS, Porosły-Kolonia
Galeria

Cena za m²:

326 zł

Powierzchnia:

856,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą