Logo

Działka na sprzedaż, 1 833,00 m², oferta nr SGVIHO373

780 000 zł

426 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Polanica-Zdrój, Owcza

Działka 1 833,00 m², oferta nr , SGVIHO373, Polanica-Zdrój, Owcza
SGVIHO373 - zdjęcie nr 0
SGVIHO373 - zdjęcie nr 1
SGVIHO373 - zdjęcie nr 2
SGVIHO373 - zdjęcie nr 3
SGVIHO373 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1833 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

426 zł

Powierzchnia:

1 833,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą