Logo

Działka na sprzedaż, 3 072,00 m², oferta nr SGRUTY458

590 000 zł

192 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Polanica-Zdrój, Gajcego

Działka 3 072,00 m², oferta nr , SGRUTY458, Polanica-Zdrój, Gajcego
SGRUTY458 - zdjęcie nr 0
SGRUTY458 - zdjęcie nr 1
SGRUTY458 - zdjęcie nr 2
SGRUTY458 - zdjęcie nr 3
SGRUTY458 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3072 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

192 zł

Powierzchnia:

3 072,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą