Logo

Działka na sprzedaż, 2 281,00 m², oferta nr 28/18541/OGS

554 283 zł

243 zł /m²

Rata 2 593 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Kodus Edyta Maternowska

Polańczyk

Działka 2 281,00 m², oferta nr , 28/18541/OGS, Polańczyk
28/18541/OGS - zdjęcie nr 0
28/18541/OGS - zdjęcie nr 1
28/18541/OGS - zdjęcie nr 2
28/18541/OGS - zdjęcie nr 3
28/18541/OGS - zdjęcie nr 4
28/18541/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

243 zł

Powierzchnia:

2 281,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą