Logo

Działka na sprzedaż, 19 669,00 m², oferta nr 25/18541/OGS

3 333 000 zł

169 zł /m²

Rata 15 594 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Kodus Edyta Maternowska

Polańczyk

Działka 19 669,00 m², oferta nr , 25/18541/OGS, Polańczyk
25/18541/OGS - zdjęcie nr 0
25/18541/OGS - zdjęcie nr 1
25/18541/OGS - zdjęcie nr 2
25/18541/OGS - zdjęcie nr 3
25/18541/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 19669 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

169 zł

Powierzchnia:

19 669,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą