Logo

Działka na sprzedaż, 2 761,00 m², oferta nr 8853/3098/OGS

2 750 000 zł

996 zł /m²

Rata 12 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Podkowa Leśna

Działka 2 761,00 m², oferta nr , 8853/3098/OGS, Podkowa Leśna
8853/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

996 zł

Powierzchnia:

2 761,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą