Logo

Działka na sprzedaż, 1 062,00 m², oferta nr PAN698217

743 000 zł

700 zł /m²

Rata 3 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pierwoszyno, Ogrodników

Działka 1 062,00 m², oferta nr , PAN698217, Pierwoszyno, Ogrodników
PAN698217 - zdjęcie nr 0
PAN698217 - zdjęcie nr 1
PAN698217 - zdjęcie nr 2
PAN698217 - zdjęcie nr 3
PAN698217 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1062 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

700 zł

Powierzchnia:

1 062,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą