Logo

Działka na sprzedaż, 3 328,00 m², oferta nr PRP-GS-69077

587 664 zł

177 zł /m²

Rata 2 750 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Piekoszów

Działka 3 328,00 m², oferta nr , PRP-GS-69077, Piekoszów
PRP-GS-69077 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-69077 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 3328 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

177 zł

Powierzchnia:

3 328,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą