Logo

Działka na sprzedaż, 1 746,00 m², oferta nr PAN635406

219 000 zł

125 zł /m²

Rata 1 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piekło Górne

Działka 1 746,00 m², oferta nr , PAN635406, Piekło Górne
PAN635406 - zdjęcie nr 0
PAN635406 - zdjęcie nr 1
PAN635406 - zdjęcie nr 2
PAN635406 - zdjęcie nr 3
PAN635406 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1746 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

125 zł

Powierzchnia:

1 746,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą