Logo

Działka na sprzedaż, 3 800,00 m², oferta nr ASB-GS-50931

250 000 zł

66 zł /m²

Rata 1 170 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Piecki

Działka 3 800,00 m², oferta nr , ASB-GS-50931, Piecki
ASB-GS-50931 - zdjęcie nr 0
ASB-GS-50931 - zdjęcie nr 1
ASB-GS-50931 - zdjęcie nr 2
ASB-GS-50931 - zdjęcie nr 3
ASB-GS-50931 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3800 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

3 800,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą