Logo

Działka na sprzedaż, 1 302,00 m², oferta nr 836105

270 000 zł

207 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1302 m², Pakoszowska, Piechowice

Piechowice, Pakoszowska

Działka 1 302,00 m², oferta nr , 836105, Piechowice, Pakoszowska
836105 - zdjęcie nr 0
836105 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 1302 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

207 zł

Powierzchnia:

1 302,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą