Logo

Działka na sprzedaż, 532,00 m², oferta nr 8650200

69 900 zł

131 zł /m²

Rata 327 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Grunt to Inwestycja

Pasłęk

Działka 532,00 m², oferta nr , 8650200, Pasłęk
8650200 - zdjęcie nr 0
8650200 - zdjęcie nr 1
8650200 - zdjęcie nr 2
8650200 - zdjęcie nr 3
8650200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 532 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

131 zł

Powierzchnia:

532,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą