Logo

Działka na sprzedaż, 1 234,00 m², oferta nr PAN235903

111 060 zł

90 zł /m²

Rata 520 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pałubin

Działka 1 234,00 m², oferta nr , PAN235903, Pałubin
PAN235903 - zdjęcie nr 0
PAN235903 - zdjęcie nr 1
PAN235903 - zdjęcie nr 2
PAN235903 - zdjęcie nr 3
PAN235903 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1234 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

1 234,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą