Logo

Działka na sprzedaż, 7 486,00 m², oferta nr IN822657

3 000 000 zł

401 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty InVilla Nieruchomości

Otomin, Konna

Działka 7 486,00 m², oferta nr , IN822657, Otomin, Konna
IN822657 - zdjęcie nr 0
IN822657 - zdjęcie nr 1
IN822657 - zdjęcie nr 2
IN822657 - zdjęcie nr 3
IN822657 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 7486 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

401 zł

Powierzchnia:

7 486,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą