Logo

Działka na sprzedaż, 972,00 m², oferta nr 61/17137/OGS

499 000 zł

513 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nexus360 Nieruchomości

Oleśnica

Działka 972,00 m², oferta nr , 61/17137/OGS, Oleśnica
61/17137/OGS - zdjęcie nr 0
61/17137/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 972 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

513 zł

Powierzchnia:

972,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą