Logo

Działka na sprzedaż, 3 036,00 m², oferta nr 59/17137/OGS

1 099 000 zł

362 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nexus360 Nieruchomości

Oleśnica

Działka 3 036,00 m², oferta nr , 59/17137/OGS, Oleśnica
59/17137/OGS - zdjęcie nr 0
59/17137/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 3036 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

362 zł

Powierzchnia:

3 036,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą