Logo

Działka na sprzedaż, 4 071,00 m², oferta nr PRP-GS-75116

265 000 zł

65 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Oksa

Działka 4 071,00 m², oferta nr , PRP-GS-75116, Oksa
PRP-GS-75116 - zdjęcie nr 0
PRP-GS-75116 - zdjęcie nr 2
PRP-GS-75116 - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

4 071,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą