Logo

Działka na sprzedaż, 5 108,00 m², oferta nr SGMUDU122

349 000 zł

68 zł /m²

Rata 1 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Objazda, Złota

Działka 5 108,00 m², oferta nr , SGMUDU122, Objazda, Złota
SGMUDU122 - zdjęcie nr 0
SGMUDU122 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 5108 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

68 zł

Powierzchnia:

5 108,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą