Logo

Działka na sprzedaż, 3 132,00 m², oferta nr T04725

200 000 zł

64 zł /m²

Rata 936 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Orange

Nowy Staw, ul. Bankowa

Działka 3 132,00 m², oferta nr , T04725, Nowy Staw, ul. Bankowa
T04725 - zdjęcie nr 0
T04725 - zdjęcie nr 1
T04725 - zdjęcie nr 2
T04725 - zdjęcie nr 3
T04725 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 3132 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

64 zł

Powierzchnia:

3 132,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą