Logo

Działka na sprzedaż, 13 000,00 m², oferta nr GH156036

2 000 000 zł

154 zł /m²

Rata 9 358 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Greathouse

Nowiny

Działka 13 000,00 m², oferta nr , GH156036, Nowiny
GH156036 - zdjęcie nr 0
GH156036 - zdjęcie nr 1
GH156036 - zdjęcie nr 2
GH156036 - zdjęcie nr 3
GH156036 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 13000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

154 zł

Powierzchnia:

13 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą