Logo

Działka na sprzedaż, 1 103,00 m², oferta nr HS803910

259 000 zł

235 zł /m²

Rata 1 212 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Nowęcin, Łebska

Działka 1 103,00 m², oferta nr , HS803910, Nowęcin, Łebska
HS803910 - zdjęcie nr 0
HS803910 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1103 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

235 zł

Powierzchnia:

1 103,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą