Logo

Działka na sprzedaż, 3 749,00 m², oferta nr WIL117316

374 900 zł

100 zł /m²

Rata 1 754 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Wilsons Nieruchomości

Nowe Gniewniewice

Działka 3 749,00 m², oferta nr , WIL117316, Nowe Gniewniewice
WIL117316 - zdjęcie nr 0
WIL117316 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 3749 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

3 749,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą