Logo

Działka na sprzedaż, 1 072,00 m², oferta nr HS615369

129 920 zł

121 zł /m²

Rata 608 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Nowa Wieś Przywidzka, Piastowska

Działka 1 072,00 m², oferta nr , HS615369, Nowa Wieś Przywidzka, Piastowska
HS615369 - zdjęcie nr 0
HS615369 - zdjęcie nr 1
HS615369 - zdjęcie nr 2
HS615369 - zdjęcie nr 3
HS615369 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1072 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

121 zł

Powierzchnia:

1 072,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą