Logo

Działka na sprzedaż, 1 070,00 m², oferta nr 44711/3186/OGS

79 900 zł

75 zł /m²

Rata 374 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1070 m², Niemierze

Niemierze

Działka 1 070,00 m², oferta nr , 44711/3186/OGS, Niemierze
44711/3186/OGS - zdjęcie nr 0
44711/3186/OGS - zdjęcie nr 1
44711/3186/OGS - zdjęcie nr 2
44711/3186/OGS - zdjęcie nr 3
44711/3186/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1070 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

1 070,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą