Logo

Działka na sprzedaż, 10 092,00 m², oferta nr LER-GS-3518

2 100 000 zł

208 zł /m²

Rata 9 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Niemce

Działka 10 092,00 m², oferta nr , LER-GS-3518, Niemce
LER-GS-3518 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3518 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 10092 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

208 zł

Powierzchnia:

10 092,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą