Logo

Działka na sprzedaż, 3 005,00 m², oferta nr GECO889

510 000 zł

170 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Niekanin

Działka 3 005,00 m², oferta nr , GECO889, Niekanin
GECO889 - zdjęcie nr 0
GECO889 - zdjęcie nr 1
GECO889 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

170 zł

Powierzchnia:

3 005,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą